Frymark bydgoski – cykliczny targ produktów eko, regionalnych i rękodzieła

DATA ROZPOCZĘCIA15 października 2017

DATA ZAKOŃCZENIA15 października 2017

CZAS 10:00 - 14:00

STRONA WWWhttp://frymarkbydgoski.pl/

LOKALIZACJAPoznańska 12, Bydgoszcz

Czy zamierzasz uczestniczyć w Frymark bydgoski - cykliczny targ produktów eko, regionalnych i rękodzieła ? Nikt jeszcze nie uczestniczy. Tak, zmierzam
Wyznacz trasę Większa mapa

Opis wydarzenia

FRYMARK bydgoski to cykliczny targ produktów żywnościowych ekologicznych, od rolników i regionalnych połączony ze sprzedażą rękodzieła. Spotykamy się w każdą niedzielę (z wyjątkiem świąt).

Znajdziecie u nas pyszne jedzenie i wyjątkowe rękodzieło, m.in.: pieczywo, wędliny, soki i przetwory, sery z mleka krowiego i koziego, warzywa i owoce, domowe wypieki, jaja ekologiczne, oleje i oliwy, niebanalne rękodzieło, kosmetyki naturalne i wiele innych…

FRYMARK bydgoski jest inicjatywą ludzi, którzy chcą promować dobre, regionalne produkty żywnościowe oraz wyroby rękodzieła ku pociesze oczu. Jarmark jest imprezą cykliczną odbywającą się co tydzień. Znajdziecie tu świeży chleb, sery i twarogi, przetwory owocowe i warzywne, wędliny i wiele innych poszukiwanych przez smakoszy produktów. Promujemy tych, którzy w swoich produktach trzymają się tradycyjnych zasad blisko zdrowia i natury. 

Od początku 2015 roku spotykamy się w Kamienicy12, wyjątkowym miejscu znajdującym się w centrum miasta przy ul. Poznańskiej 12 a jednocześnie sąsiadującym z Wyspą Młyńską. Do swojej dyspozycji mamy powierzchnie znajdujące się na parterze i pierwszym piętrze kamienicy oraz dziedziniec od strony Wyspy Młyńskiej.

Od grudnia 2013 roku do końca 2014 roku miejscem naszych spotkań był MÓZG, najpopularniejszy klub w Bydgoszczy.

MIEJSCE: Kamienica 12 ul. Poznańska 12 w Bydgoszczy
(wielki darmowy parking w odległości 200 m – przy Urzędzie Miasta na ul. Grudziądzkiej)
TERMIN: każda niedziela, w godzinach: 10.00-14.00

Wstęp bezpłatny!

W celu rezerwacji miejsca na stoisko, bądź innych pytań można pisać na adres: kontakt@frymarkbydgoski.pl

Zapraszamy!

frymark

 

Odwiedzono 142 razy , 1Odwiedzane dzisiaj
Wydarzenie Kategorie: Tagi wydarzenia ,

Powiązane