Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

Festiwal Smaków Food Trucków

Po raz drugi w Bydgoszczy odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.

3 i 4 czerwca food trucki, które przyjadą z całej Polski, ustawią się przy Artego Areną.

Festiwal Smaków doczekał się już 9. edycji w Trójmieście, 3. w Poznaniu oraz 2. w Szczecinie, jak również odbył się m.in. w Toruniu, Gorzowie czy Olsztynie. Festiwal po raz pierwszy zawitał do Bydgoszczy w 2016 r. zyskując duże zainteresowanie mieszkańców. Dlatego też w tym roku odbędzie się jego druga edycja.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, różnorodnego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie 25 food trucków, reprezentujących kuchnię z różnych stron świata.

Więcej o Festiwalu TUTAJ.

KONKURS!!!

Wygraj bony na Festiwal Smaków!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz Food Truck, a w treści odpowiedź na zadanie konkursowe oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Zadanie konkursowe: Wyślij e-mail z odpowiedzią na pytanie jaką kuchnię świata chciałbyś/abyś spróbować na Festiwalu Smaków i dlaczego właśnie tę?

Konkurs trwa do 30.05.2017 do godz. 22:00!

Spośród prawidłowych zgłoszeń redakcja portalu wybierze 3 osoby, które jej zdaniem najbardziej kreatywnie odpowiedziały na zadanie konkursowe. Będzie to subiektywna ocena redakcji portalu. Laureaci otrzymają bon na dowolne danie w dowolnie wybranym trucku. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości e-mail.

010 DSC_1879a logo net