Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

DKF Niespodzianka

Rozrywka wyższego rzędu to coś dla Was? A może po prostu lubicie od czasu do czasu bywać w takich miejscach jak kino? Dobrze trafiliście – tylko z serwisem ManiaWypoczywania.pl macie szansę wybrać się na niezapomniane seanse w DKF Niespodzianka w Pałacu Młodzieży!

Polubcie nas na Facebooku i zapiszcie się do newslettera serwisu ManiaWypoczywania.pl, dzięki czemu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o konkursach. A jest o co walczyć!

Tym razem zapraszamy Was na:

 

Czwartek, 8 czerwca, godz. 19:30

Toni Erdmann, Niemcy/Austria 2016, 162 min.

Na zakończenie sezonu DKF „Niespodzianka” zaprasza na najgłośniejszy i najczęściej nagradzany europejski film roku. Pełna humoru historia napiętych relacji między trzydziestoletnią śmiertelnie poważną menadżerką, a jej nieustannie wygłupiającym się ojcem. Winfred jest rozwiedzionym, emerytowanym nauczycielem gry na pianinie, który uwielbia wygłupy i nieustannie robi kawały swoim sąsiadom z przeciętnego niemieckiego przedmieścia. Jego córka Ines – pracująca za granicą konsultantka w wielkiej korporacji – lubi mieć wszystko pod kontrolą równie mocno, jak jej ojciec lubi się zgrywać. Przez lata ich relacje nie układały się zbyt dobrze, więc kiedy ojciec nieoczekiwanie przyjeżdża na kilka dni odwiedzić córkę, jego wizyta przybiera zaskakujący przebieg. Aby przywrócić zestresowanej Ines radość życia i poczucie humoru, Winfred tworzy fikcyjną postać – niepoprawnego biznesmena Toniego Erdmanna. „Toni Erdmann” to przewrotna, wzruszająca komedia o tym, co jest w życiu naprawdę ważne. To historia kobiety, która poświęciła wszystko dla pracy, ale będzie musiała przemyśleć wyznawane przez siebie wartości. Może to właśnie szalony Toni Erdmann pomoże jej odkryć coś, czego nałogowa pracoholiczka nie była w stanie dostrzec?

 Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

KONKURS !!!

 Zapraszamy do kina DKF Niespodzianka!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz DKF, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Warunkiem udziału w losowaniu jest zapisanie się do newslettera serwisu (subskrypcja newslettera musi mieć status potwierdzonej tzn. że należy potwierdzić subskrypcję klikając odpowiedni link w e-mailu aktywacyjnym).

Pytanie konkursowe:  Kto wyreżyserował film „Toni Erdmann„?

Konkurs trwa do 06.06.2017 do godz. 21:00!

Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy podwójne zaproszenie do kina. Laureat/ka zostanie poinformowany/a o wygranej drogą mailową!

plakat_toni erdmann