Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

DKF Niespodzianka

Rozrywka wyższego rzędu to coś dla Was? A może po prostu lubicie od czasu do czasu bywać w takich miejscach jak kino? Dobrze trafiliście – tylko z serwisem ManiaWypoczywania.pl macie szansę wybrać się na niezapomniane seanse w DKF Niespodzianka w Pałacu Młodzieży!

Polubcie nas na Facebooku i zapiszcie się do newslettera serwisu ManiaWypoczywania.pl, dzięki czemu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o konkursach. A jest o co walczyć!

Tym razem zapraszamy Was na:

Czwartek, 16 listopada, godz. 19:30

Kedi. Sekretne życie kotów (Kedi), Turcja/USA 2016, 80 min.

Film dokumentalny, który podbił serca widzów na całym świecie. Akcja rozgrywa się w wielkim Stambule, mieście z sięgającą tysięcy lat historią, a zarazem jedynym w swoim rodzaju najprawdziwszym kocim imperium. Kilka kotów – Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak – zabierze widzów w niezwykłą podróż po mieście.

Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

KONKURS !!!

 Zapraszamy do kina DKF Niespodzianka!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz DKF, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Warunkiem udziału w losowaniu jest zapisanie się do newslettera serwisu (subskrypcja newslettera musi mieć status potwierdzonej tzn. że należy potwierdzić subskrypcję klikając odpowiedni link w e-mailu aktywacyjnym).

Pytanie konkursowe:  Kto wyreżyserował film „Kedi. Sekretne życie kotów„?

Konkurs trwa do 14.11.2017 do godz. 22:00!

Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy podwójne zaproszenie do kina. Laureat/ka zostanie poinformowany/a o wygranej drogą mailową!

kedi