Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

Krasnal Europark – Bydgoszcz 2017

Europark pojawi się już niebawem również na bydgoskich Wyżynach!
Wesołe miasteczko będzie można odwiedzić od piątku, 7 kwietnia 2017 na placu przy Alei Wojska Polskiego w Bydgoszczy!

Do zobaczenia w Bydgoszczy! Widzimy się w dniach 7 – 17 kwietnia 2017 (do Poniadziałku Wielkanocnego włącznie) na placu przy Alei Wojska Polskiego (obok McDonald’s)

Godziny otwarcia lunaparku:
dni powszednie od 14:00
weekendy i święta od 11:00
Godziny zamknięcia lunaparku: do ostatnich chętnych osób

Europark Krasnal – to ceniona od lat marka i najlepsze wesołe miasteczko ostatnich sezonów. To laureat licznych nagród, doceniany zarówno przez sympatyków wesołych miasteczek oraz specjalistów i znawców, tworzących portale branżowe. Rozrywkowe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Państwa A.M. Zielińskich  i funkcjonuje na polskim rynku rozrywki już od ponad 30 lat. Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce. Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski!

Więcej…

KONKURS!!!

Wygraj karnety do Europarku Krasnal!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz KRASNAL, a w treści swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Warunkiem udziału w losowaniu jest zapisanie się do newslettera serwisu (subskrypcja newslettera musi mieć status potwierdzonej tzn. że należy potwierdzić subskrypcję klikając odpowiedni link w e-mailu aktywacyjnym) oraz polubienie fan page Bydgoszcz ManiaWypoczywania.pl na facebooku.

Konkurs trwa do 05.04.2017 do godz. 23:30!

Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy 5 karnetów do Lunaparku Krasnal. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości e-mail. Każdy karnet to 3 dowolne przejazdy w lunaparku do wykorzystania od 7 do 17 kwietnia 2017 r.