Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

Maraton w kinie Helios!

12 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednej nocy zagramy cztery filmy kultowej serii, wraz z premierą najnowszej części – „Obcy: Przymierze”! Na początek Ridley Scott z „Prometeuszem” i reżyserską wersją filmu „Obcy – 8. Pasażer „NOSTROMO””! Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się laureat dwóch Oscarów „Obcy – Decydujące starcie” Jamesa Camerona. Na deser, ponownie Ridley Scott i jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, premierowy „Obcy: Przymierze”! Jesteśmy przekonani, że po tej nocy, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 12.05.2017r. godz. 23:00 do rana

Zagramy:

  • Prometeusz
  • Obcy – 8. pasażer „Nostromo” (wersja reżyserska!)
  • Obcy – Decydujące starcie
  • Obcy: Przymierze (PREMIERA!)

Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

KONKURS !!!

 Zapraszamy do kina Helios!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz Maraton Obcego, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Warunkiem udziału w losowaniu jest zapisanie się do newslettera serwisu (subskrypcja newslettera musi mieć status potwierdzonej tzn. że należy potwierdzić subskrypcję klikając odpowiedni link w e-mailu aktywacyjnym).

Pytanie konkursowe: Ile kosztuje bilet normalny na Maraton Obcego w kinie Helios?

Konkurs trwa do 11.05.2017 do godz. 18:00!

Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy  podwójne zaproszenie do kina. Laureat/ka zostanie poinformowany/a o wygranej drogą mailową!

helios_nmf_obcy__600x600px_v1