Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

Multikino

multikino_konkurs

Rozrywka wyższego rzędu to coś dla Was? A może po prostu lubicie od czasu do czasu bywać w takich miejscach jak kino? Dobrze trafiliście – tylko z serwisem ManiaWypoczywania.pl macie szansę wybrać się na niezapomniane seanse w Multikinie Bydgoszcz!

Polubcie nas na Facebooku i zapiszcie się do newslettera serwisu ManiaWypoczywania.pl, dzięki czemu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o konkursach. A jest o co walczyć!

Tym razem zapraszamy Was na:

Dzień Dziecka w Multikinie: Poranki filmowe 03.06.2017 i 04.06.2017 o godz. 10:30 lub 12:00. Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

Zapraszamy do Multikina Bydgoszcz!

KONKURS !!!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz MULTIKINO, a w treści hasło Dzień Dziecka, dzień i godzinę poranka, który wybierasz (jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu zaproszeń na oba dni możesz wpisać sobota i niedziela) oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Warunkiem udziału w losowaniu jest zapisanie się do newslettera serwisu (subskrypcja newslettera musi mieć status potwierdzonej tzn. że należy potwierdzić subskrypcję klikając odpowiedni link w e-mailu aktywacyjnym).

Konkurs trwa do 01.06.2017 do godz. 23:00!

Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy podwójne zaproszenie na sobotę 03.06 i podwójne zaproszenie na niedzielę 04.06. do Multikina BydgoszczLaureaci zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową!

Do wyboru poranki w sobotę i niedzielę: „Tomek i Przyjaciele o 10:30” lub „Kacperiada cz. 1 o 12:00”

Długi Dzień Dziecka_PLAKAT