Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

Multikino

multikino_konkurs

Rozrywka wyższego rzędu to coś dla Was? A może po prostu lubicie od czasu do czasu bywać w takich miejscach jak kino? Dobrze trafiliście – tylko z serwisem ManiaWypoczywania.pl macie szansę wybrać się na niezapomniane seanse w Multikinie Bydgoszcz!

Polubcie nas na Facebooku i zapiszcie się do newslettera serwisu ManiaWypoczywania.pl, dzięki czemu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o konkursach. A jest o co walczyć!

ENEMEF: Noc Horrorów 29.04.2016 o godz. 22:00. Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

29 kwietnia br. w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Horrorów. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć w jedną noc na wielkim ekranie trzy mrożące krew w żyłach filmy, które w ciągu kilku ostatnich miesięcy pojawiły się w polskich kinach: „The Canal”, „Po tamtej stronie drzwi” oraz premierowo „Bone Tomahawk”.

KONKURS !!!

 Zapraszamy do Multikina Bydgoszcz!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz ENEMEF, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Warunkiem udziału w losowaniu zaproszeń jest zapisanie się do newslettera serwisu ManiaWypoczywania.pl!

Pytanie konkursowe: W ilu Multikinach w Polsce odbędzie się jednocześnie 29.04 br. ENEMEF: Noc Horrorów ?

Konkurs trwa do 28.04.2016 do godz. 20:00!

Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy 2 podwójne zaproszenia do Multikina. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową!

ENEMEF Noc Horrorów_PLAKAT