Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

Multikino

multikino_konkursRozrywka wyższego rzędu to coś dla Was? A może po prostu lubicie od czasu do czasu bywać w takich miejscach jak kino? Dobrze trafiliście – tylko z serwisem ManiaWypoczywania.pl macie szansę wybrać się na niezapomniane seanse w Multikinie Bydgoszcz!

Polubcie nas na Facebooku i zapiszcie się do newslettera serwisu ManiaWypoczywania.pl, dzięki czemu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o konkursach. A jest o co walczyć!

Tym razem zapraszamy Was na:

Kino na obcasach: Inna kobieta 22.04.2014 o godz. 20:00. Więcej o wydarzeniu TUTAJ. Konkurs zakończony!

Liga Mistrzów: Półfinał Atletico Madryt vs. Chelsea Londyn 22.04.2014 o godz. 20:30. Więcej o wydarzeniu TUTAJ. Konkurs zakończony!

Liga Mistrzów: Półfinał Real Madryt vs. Bayern Monachium 23.04.2014 o godz. 20:30. Więcej o wydarzeniu TUTAJ. Konkurs zakończony!

____________________________________________

KONKURS!!!

ENEMEF: Mocne Kino z History 25.04.2014 o godz. 22:00. Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz ENEMEF, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy (jeśli na facebooku nie posługujesz się nazwiskiem wpisz także swój nick).

Aby wziąć udział w losowaniu zaproszeń do Multikina wystarczy:

- polubić naszego fan page’a (www.fb.com/maniawypoczywania),
- udostępnić na swojej tablicy plakat konkursowy (plakat konkursowy ENEMEF-u na górze naszego fan page’a na facebooku),
- odpowiedzieć na pytanie: Podaj tytuły 4 filmów, które będą pkazane w bydgoskim Multikinie podczas ENEMEF: Mocne Kino z History.

Konkurs trwa do 23.04.2014 do godz. 22:30!

Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy 3 podwójne zaproszenia do Multikina! Koniecznie sprawdzajcie swoje skrzynki pocztowe, gdyż laureaci zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową!

____________________________________________________

Kocham Kino w Multikinie: ”Egzorcysta” 28.04.2014 o godz. 19:00. Więcej o wydarzeniu TUTAJ. Konkurs wkrótce!