Najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy w jednym miejscu!

Opera Nova

opera_nova_konkursyKultura wyższego rzędu to coś dla Was? A może po prostu lubicie od czasu do czasu bywać w takich miejscach jak opera? Dobrze trafiliście – tylko z serwisem ManiaWypoczywania.pl macie szansę wybrać się na niezapomniane balety, opery, operetki czy musicale organizowane przez Operę Nova w Bydgoszczy!

Polubcie nas na Facebooku i zapiszcie się do newslettera serwisu ManiaWypoczywania.pl, dzięki czemu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o konkursach. A jest o co walczyć!

Tym razem zapraszamy Was na:

Poprzednia zabawa z zaproszeniami na Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków cieszyła się wielkim zainteresowaniem mamy dla Was niespodziankę – kolejne zaproszenia do zdobycia! Zapraszamy do zabawy!

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków 03.06.2017 lub 04.06.2017 o godz. 17:00. Więcej o wydarzeniach TUTAJ.

KONKURS!!!

Wygraj zaproszenia do Opery Nova!

Wyślij e-mail na info@maniawypoczywania.pl, w tytule wpisz Królewna Śnieżka, a w treści odpowiedź na zadanie konkursowe, dzień który wybierasz (jeśli termin jest dla Ciebie bez znaczenia możesz wpisać oba) oraz swoje imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Warunkiem udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera serwisu (subskrypcja newslettera musi mieć status potwierdzonej tzn. że należy potwierdzić subskrypcję klikając odpowiedni link w e-mailu aktywacyjnym) oraz polubienie fan page Bydgoszcz ManiaWypoczywania.pl na facebooku.

Zadanie konkursowe: Jeśli to Ty wygrasz bilety do Opery Nova to kogo i dlaczego zabierzesz ze sobą?

Konkurs trwa do 01.06.2017 do godz. 17:00!

Spośród prawidłowych zgłoszeń redakcja portalu wybierze osoby, które jej zdaniem najbardziej kreatywnie odpowiedziały na zadanie konkursowe. Będzie to subiektywna ocena redakcji portalu. Pula nagród to jedno podwójne zaproszenie do Opery Nova na 03.06 i jedno podwójne zaproszenie na 04.06.  Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości e-mail.

sniezka3